יום חמישי, 1 במרץ 2012

01.03.2012


 

הפחד נמוג בתודעה קולקטיבית; חסד אלוהי בסיום הקארמה; הצלחתם של כוחות האור כנגד האילומינאטי; ההתפתחות בחודשים הקרובים; ציונות; דואליות, יצירת מחלוקות; הסכמים עם המשפחה שנעשים טרום לידה; ילדים החיים בנירוונה.
1. ברכות מכל הנשמות בתחנה זו. כאן .Matthewישנה כזו פעילות מגוונת ולוהטת בעולמכם, שאפילו עובדי האור יכולים להתקשות בהתחברות לכל הנקודות אשר מראות את האור החותר, בכל הזדמנות, מתחת למאמצי האופל. זה מעודד שרבים מכם הבחינו בצורה נכונה כי האילומינאטי משתמשים רק בטקטיקה היחידה שנשארה במחסן הנשק שלהם: פחד. הדיבורים באשר להתקפת מנע כנגד אירן על מנת למנוע את אפשרויות המדינה ליצר נשק אטומי; האפשרות של התקפה של טרוריסטים בניו יורק; האפשרות של רעידת אדמה הרסנית נוספת ביפן; האפשרות שצפון קוריאה יכולה להפוך למספיק מאיימת ולגרום למלחמה בדרום אסיה.


2. מנקודת התצפית שלנו הצופה בתודעה הקולקטיבית, אנו יודעים שמעטים קונים תרחישים אלה אשר אף אחד מהם אינו מהווה חלק מגורלו של כדור הארץ. אפילו אלה שעדיין ישנים מבינים שרגעים קרובים אלה מובילים במהירות לעידן הזהב של כדור הארץ ועוזרים לאור באמצעות הסירוב לחיות בפחד של "אפשרויות".

3. אף אל פי כן, תנו לנו להוסיף בשלב זה שאלה של קורא: "פחד יכול להיות מנוהל בצורה חיובית, לכן מדוע אתם ממשיכים לאמר שאנו חייבים להישאר מחוץ לפחד?" אנו אומרים "להישאר מחוץ לפחד" כיוון שהפחד מעצים את האנרגיה המונעת מהאור להגיע לתודעה, ובכך להשאיר אנשים שיתלכלכו בבוץ בדחיסות של השלב השלישי כך שלא יהיו מסוגלים להתפתח רוחנית ואינטלקטואלית. פחד מונע חשיבה שקולה, היגיון בריא, חקירה לוגית והרצון להתנגד לשחיתות ולעושק שהינם הסיבה מדוע הבובות של כוחות האופל היו מסוגלים לשלוט על תושבי כדור הארץ במשך אלפי שנה. האופל "ניזון" מאנרגיה של פחד - אין הם יכולים להתקיים בלעדיה!

4. אנו רואים בהתרוממות רוח את הפחד נמוג בתודעה הקולקטיבית, אבל זה חזק כתמיד על בסיס אינדיבידואלי. באמצעות החוק האוניברסאלי של משיכה, האנרגיה של אנשים מפוחדים יוצאת ליקום ומושכת אנרגיה דומה; וכמו בומרנג היא חוזרת ומביאה עימה עוד נסיבות מפחידות שאדם צריך להתמודד עימן. כל אחד ה"מחזר" אחר פחד באמונה שניתן לנהלו בצורה חיובית, משחק באש. זה יהיה מביך שאנרגיה עצומה שלילית אוצרת בתוכה את ההיפך העצום שלה: החיוביות של חיים ביציבות בתוך האור, אשר מעוררים ביטחון עצמי, עוצמה רוחנית, אומץ לב, שיפוט נבון ונחישות שיכולה להתגבר על כל הקשיים שנתקלים בהם.

5. זה נכון שביליונים חיים במצבים מפחידים שהם קשים ונמשכים זמן רב יותר ממה שהם צריכים כדי להשלים את האספקטים של החוזים שנכרתו עם הנשמה שלהם. במקרים אלה, החוזים מתוקנים ברמת הנשמה כך שאנשים אלה יכולים לעזוב את תקופת חייהם בכדור הארץ לפני שסיימו את שאר הוראות הקארמה שלהם, ובעזרת החסד האלוהי, הם מזוכים בגין השלמה מלאה של הקרמה של הדחיסות של השלב השלישי. במקרים אחרים, מבקש החוזה המקורי לקצר את תקופת החיים בנסיבות נוראיות אלה - המספיקות לאזן את שאר תקופות החיים והנשמות מתקדמות בהתפתחות הרוחנית. בשני המקרים, ההטבות הדואליות הנובעות מכך הן שאנרגית הפחד מהעבר נמוגה ושנשמות אלה מקרינות את האור שלהם מנירוונה לכדור הארץ.

6. במהלך הזמן חסר התקדים ביקום, עדיין מוצעים אמצעים אחרים של חסד אלוהי. נשמות מפותחות מתנדבות לקחת חלק בהתנסות הקרמתית הקשה של הנשמות החלשות, ובכך לאפשר להם להשלים את ההוראות האחרות של החוזה שלהם; ברמת הנשמה, הם נעים בתיאום כך שהחלשים מתחזקים ויכולים להתפתח מחוץ לדחיסות של השלב השלישי. נהוג כי ציוויליזציות פיזיות המפותחות רוחנית עוזרות לחלשים המבקשים עזרה - זה בדיוק מה שרבים מהם מקרוב ומרחוק עוזרים עבור כדור הארץ ועבורכם! אולם, בעידן מיוחד זה, שיתוף פעולה זה ברמת הנשמה זמין גם עבור צמיחה רוחנית - יתר על כן זו דוגמה נוספת של אהבה ללא גבולות בתוך הישויות המוארות.7. עתה, באמצעות הסדרים קפדניים המבטיחים שהכול הינו בהתאם לחוקים שלכם, הדרג הגבוה של האילומינאטי בבנקים ובענף ההלוואות פוטר מעמדותיו ותוגש נגדו תביעה חוקית. "מרגישים את החום", אחרים עוזבים בהתנדבות, והחזרה של העושר הגנוב של האילומינאטי הינה בדרך. מנהיגי הצבא משתפים פעולה עם כוחות האור על מנת לסכל תוקפות באמצעות כוחות צבא שנמצאים עדיין במחנה האילומינאטי, וההרס של כמה משטחי המנהרות שלהם מתחת לאדמה עצרו ניסיונות שפלים ושאר פעילויות סודיות.

8. בחודשים הקרובים, ארגון מחדש ממשלתי יעקור את חברי האילומינאטי או את אלה הפועלים מתחת לשליטתם, ואנשים עם מוסר ויושרה רוחנית יחליפו אותם. הממשלות המתהוות שנולדו ב"אביב הערבי"[1] תיעשינה יציבות והמשטר הרודני ייפול. השחיתות הקיימת בתאגידים בינ-לאומיים תסתיים; יישארו המנהלים אשר שירתו את האינטרסים של ההמון, ויפוטרו כל אלה אשר חמדו בצע ושירתו באנוכיות. כלכלות לאומיות במצב פשיטת רגל לא יצליחו להתאושש; הכלכלה הגלובלית תגיע לשפל המדרגה ותתחיל לפעול שיטה מכובדת בכל רחבי העולם. מלחמות, אלימות, רמאות, דיכוי וצנזורה של אמצעי התקשורת יפסיקו באופן הדרגתי כאשר לב ומחשבות האופל בתוככם יעזבו את הפלנטה.

9. אין דרך אחרת – פשוט, זוהי הפיזיקה אשר שולטת על החיים ביקום. כאשר כדור הארץ ממשיך במהירות לתוך משטחים גבוהים יותר בזה אחר זה, שום דבר בעל תדרים נמוכים בכל צורה שהיא – גופות פיזיים, תוכניות חתרניות, גניבה, חוסר יושר, חוקים שאינם צודקים ומאסרים, קנאה עיוורת, מסים אכזריים ושטרי קנין – יכולים לשרוד.

10. הלאה, לא, זה לא יהיה ממש כמו הדתות אשר "נדחקו הצידה והוחלפו על ידי החוקים האוניברסאליים בעידן הזהב". כאשר האמיתות יפרסמו כי מדע ורוחניות הם אחד ואותו דבר ומערכת העקרונות הדתית נוצרה על ידי המנהיגים הראשונים של הכנסייה והמדינה כדי לשלוט בהמון, אנשים אשר תודעתם התרוממה מעבר לאילוצים של הדחיסות של השלב השלישי, ידבקו בהיבטים הרוחניים של הדתות שלהם והיבטי השליטה שהומצאו יפלו בצד הדרך.

11. אחת מהאמיתות שמפורסמות היא שהציונות, אשר באמצעות כוונת האופל מהווה שם נרדף ליהדות, למעשה זוהי תנועה פוליטית שוחרת ריב בתוך האילומינאטי, ומטרתה במשך יותר משישה עשורים ליצור עימות וחוסר יציבות במזרח התיכון כולו. הציונים, אשר הפעילו השפעה עצומה בתוך ומאחורי ממשלות עיקריות וכוחות הצבא שלהן, אינן מייצגים את היהודים בישראל או בכל מקום אחר. וכן, כמו כל שאר סיעות האילומינאטי, הם התחייבו לעמוד במטרת הקנוניה שהינה שליטה גלובלית.

12. אף על פי שהשמים ( Semites)[2] מהווים מגוון של מוצא ודתות לאומיות (national), הציונים הצליחו לשכנע רבים כי "אנטי-שמי" (Anti-Semitic)[3] הינו, באופן בלעדי, בעל דעה קדומה כנגד היהודים ובניגוד לזכות ישראל להגן על עצמה מפני "אויביה". באמצעות עיוות בוטה זה, הם השיגו לא רק את אהדת העולם, אלא גם מימון הגנה מסיבית מבני הברית של ישראל, בעיקר ארצות הברית, כל אלה שירתו את הגדלת רווחיהם העצומים של האילומינאטי ממכונת התעשייה הצבאית.

13. בנוסף לשליטה על ההמונים באמצעות למידה דוגמטית, הדתות שירתו את מטרת האופל של יצירת מחלוקות במידה כזו שהשפיעה על מאות שנים של טראומה ושפיכות דמים. יעידו על כך מסעי הצלב, מלחמות בין הקתולים לפרוטסטנטים, פוגרומים כנגד יהודים, הוצאה להורג של יחידים "שחילולו את הקודש" וסרבו "לחזור" בהם.

14. יצירת מחלוקות היוותה לפני זמן רב מכשיר יעיל של האופל. מכיוון שהם לא היו מרוצים מפילוג האנשים רק באמצעות דתות, הם הפרידו אתכם בתוך מחנות מנוגדים על ידי תיוגכם לפי רובד סוציאלי, השקפות עולם ופילוסופיות, סוגי הסיעות השולטות הפוליטיות, ובאמצעות תיוג של כל אחד שערער על תביעות רשמיות לגבי מצב או אירוע כלשהו כ"קנוניה של טרוריסטים". פילוגים אלה שמרו על שגשוג הדואליות מטה בכל הדורות, ולכן האוכלוסייה התלכלכה בבוץ של המנטליות של הדחיסות של השלב השלישי.

שימחו איתנו כי הדואליות משחקת תפקיד בסצנה הסופית של משחקה הארוך על הפלנטה!

15. האם החרקים המזיקים לבני אנוש ולחיות יהיו בדחיסות של השלב הרביעי? לא, אכן כל החיים ביקום זה נובעים מאלוהים באמצעות מהות אור-אהבה של הבורא ולכן הינו נשמה; עם זאת, האפילה מזהמת את זרימות האנרגיה של צורות חיים רבות כך שהם נעשו מזיקים לציוויליזציות בדחיסות של השלב השלישי. חיים בכדור הארץ כשבלול, צורה זעירה מימית או חרק מזיק יכול להיות צעד במעלה הסולם ההתפתחותי עבור אנשים אשר פעם הייתה להם יכולת אינטליגנטית ויכולת חשיבה, אולם בחירת הרצון החופשי שלהם במהלך תקופת החיים הפיסית נעשתה כה אפלה שהם הידרדרו לקיום הפרימיטיבי של הדחיסות של השלב הראשון.

16. האם לכושים יש קארמה מיועדת? לא, גם לא לאנשים מגזע אחר על כדור הארץ. לכולכם היו תקופות חיים בגזע, מין, צורת גוף ותווי פנים, יחסים, כישרונות, רמות אינטליגנציה ומיקומים שונים ביקום זה; ולאורך הדרך, כל אחד מכם חתם על חוזי הנשמה כדי להשיג התנסויות מאוזנות. הבחירה שכל אחד מכם עשה עבור תקופת חיים זו היא ייחודית כפי שכל אחד מכם ייחודי.

17. איך אני יכול/ה להחזיק מעמד בתוך האור כאשר חברי משפחתי הינם באפילה עמוקה? מחשבתכם אמונתכם ותחושותיכם הכנות ידועות רק לכם, ובהן אתם יכולים להחזיק את האור שלכם ביציבות. זה יכול לעזור לכם מהותית ל"העניק" בשקט לחברי המשפחה הנוטים לאפילה תכונות אור שהייתם מבקשים שיהיו להם. "לראותם" בתוך האור יכול לנטרל את תחושותיכם בדבר נסיגתכם אחורה בשל היבטי האופל שלהם.

18. בבקשה זכרו כי הסכם משפחתי נעשה עם אהבה ללא תנאי של כל הנשמות אחת לרעותה. כיוון שההסכם מיועד להיטיב עם כל משתתף בו, חלק הינם ה"רשעים" לצורך איזונם העצמי, אשר מאפשרים לאחרים לחוות את מה שהם צריכים כדי להשיג איזון, וכולם יכולים להתקדם בצמיחת הנשמה. אף אחד מהמשתתפים יודע במודעות את התפקיד שהוא או היא בחרו וכולם אחראים רק על החלטותיהם ופעולותיהם האישיות. אתם לא יכולים לשלוט על הפעולות של חברי המשפחה שאתם מרגישים שהינם באפילה, אולם אתם יכולים לשלוט על תגובתכם – תגובה בתוך האור מאפשרת זרימה של שמחה שבלב בפנים ומקרינה זאת החוצה לכל אלה שמסביבכם.

19. איך אנשים יסבירו את המספרים הגדלים של מקרי מוות ככל שהפלנטה מתקרבת לדחיסות של השלב הרביעי? מאוד ייתכן כי אנשים אשר נתקעו בדחיסות השלב השלישי של התודעה ייחסו את מקרי המוות לסיבות הברורות ולא ישערו את האפשרות שמעורבת בכך "מטרה גבוהה יותר" כלשהיא, ואנשים אשר מודעותם התרוממה באמצעות האור, יבינו את המתרחש. זה טבעי להתאבל כאשר נפטר אדם אהוב, אבל אם אתם מדמיינים אותם חיים ביופי של נירוונה, אתם תאפשרו לעצמכם להרגיש מאושרים עבורם.

20. מה נספר לילדים צעירים אשר הוריהם בחרו למות במקום לשנות את אמונותיהם הדתיות, ומי יטפל בכל הילדים אשר נהפכו ליתומים? הבחירה מתי לעזוב את תקופת החיים הזו נעשית ברמת הנשמה במסגרת החוזים המקוריים או המתוקנים, ואף אחד אינו יודע אפילו את החוזה שלו עצמו, והרבה פחות לגבי חוזה של מישהו אחר. כל מה שאתם יכולים לדעת לגבי מוות של מישהו כי הסיבה לכך הייתה תאונת דרכים, לדוגמה, סרטן, התקפת לב, שבץ מוחי או הבחנה רפואית אחרת. לכן, זה נמהר לחשוב, הרבה פחות להניח, כי אנשים אדוקים אשר נפטרים כאשר ילדיהם צעירים, בחרו לעשות זאת במקום לשנות את אמונותיהם.

21. התמסרות פומבית לדת אינה דומה למה שיש בלב או במוח של אדם. אתם עשויים לחשוב כי אנשים אף פעם לא יאמינו למשהו אשר סותר את הנלמד בכנסיה, למעשה הם עשויים להאזין למסר ברמת הנשמה; לעומת זאת, חלק מאנשי האופל אשר נמצאים ביניכם מתפללים בכנסיה או אפילו מכהנים בעמדות בכירות. בבקשה אל תמקמו אדם כלשהו בקטגוריה כלשהי של "הבחירה לעזוב" שהזכרנו במסרים הקודמים.

22. אם שני ההורים נפטרו, ילדיהם יטופלו על ידי אותם חברי המשפחה, חברים או אפוטרופוס רשמי אשר ייכנסו כפי שקורה עכשיו. בעזרת הגדלת התודעה בהתאם לרמות התדרים, ילדים מודעים וגמישים יותר ממה שאתם עשויים לחשוב, וכאשר ייפתחו הקשרים הטלפתיים, הם והוריהם יוכלו לדבר כל מה שיבקשו.

23. תנו לנו לדבר עתה לגבי משפחות המתאבלות על מות ילד. לאחרונה, ידיד של אמי שאל אם אני יכול להציע מילים מנחמות למשפחה של פיליפ בן הארבע, אשר נלחם באומץ לב בלוקמיה עד שגופו השברירי והקטן ויתר. אסמרלדה, לה אתם יכולים לקרוא בת סנדקית, מנהלת את הטיפול בילדים בנירוונה, וזה היה מאוד נאות שאנו כיבדנו את בקשתה למסור מסר למשפחת פיליפ. אימו אשרה לשתף את מילותיה של אסמרלדה כך שיספקו מידה של נחמה לכל המשפחות אשר ילדיהם חיים בעולם הרוחני של כדור הארץ.

* * * * * * * * * * * * *

הלו, סבתא יקרה שלי על כדור הארץ. אני שמחה לדבר איתך ולמסור מסר למשפחתו של פיליפ. הלכתי לפגוש אותו – איזה ילד קטן ויפה! היה זה ביקור קצר שהתקבל בברכה בשטח של הטיפול העדין , במקום בו הנשמות המטפלות נמצאות איתו בקביעות עד אשר גופו יתחזק ממחלתו הארוכה. פיליפ כבר מחייך וצוחק ועיניו בורקות!

בקרוב הוא יהיה איתי ויבחר מתוך סוגים רבים של בתים היכן הוא רוצה לגור בהתחלה. הבתים שונים בגודל, בצבעים ובעיצוב מבחוץ ומבפנים, והנוף אף הוא שונה, למרות שהכל יפה. הוא יכול לבחור לגור בסביבה טרופית או בסביבת שדה מרעה לסוסים, פרות ושאר חיות, או באחד מהבתים אשר ליד אגם או באחד מהם בהרים – איזו סביבה שתמצא חן בעיניו ביותר. אני אתן לפיליפ לבחור איך נסייר מסביב בסיור אחר בחירת הבתים - באוטובוס, במכונית, ברכבת או בסירה או אפילו במטוס.

אני חייבת לספר לכם שיש שתי קבוצות עיקריות של ילדים שמגיעים - צעירים כמו פיליפ אשר אהבו אותם וטיפלו בהם והאחרים אשר חייהם היו בתנאים קשים לדוגמה באזורי מלחמה, במחנות פליטים, או עם "אנשים שנשכחו" שהינם חולים ורעבים. אלה שבקבוצה השנייה חיים בתחילה בשטח נפרד, בו ניתנת שפע אהבה ותשומת לב לילד כזה עד שבקרוב כל העצבות והזיכרונות על התנאים המחרידים נמוגים. אזי, ילדים אלה מצטרפים לאלה בקבוצה הראשונה ויוצאים לדרך לחיים בריאים מאושרים ופעילים.

שתי הקבוצות מחולקות לפי גיל לזמן מה כך שהם מקבלים את תשומת הלב הטיפול והלימוד המתאים לגילם. לדוגמה, התינוקות זקוקים לטיפול מיוחד ולסוגים רבים של תשומת לב תכופה מאשר ילדים בגיל של פיליפ ומבוגרים יותר שלא צריכים, אבל הם כן צריכים סוגים רבים אחרים של נסיבות והוראות כדי לטפח את עניינם וכשרונם. כל ילד מטופל כישות מיוחדת - אין קשיחות או ציפיות להסתגלות כחלק מהחיים כאן.

כל המאכלים מותאמים עם מה שאתם קוראים "ישות חסרת גוף" ("discarnate"), אולם גופותינו נראים לכולנו! יש לנו סוגים שונים של פירות טעימים, ירקות ודגן – אין בשר, אבל יש צמחים המייצרים טעם של בשר, מיצים טעימים וסוגים שונים של מרק עם תבלינים שונים.

בכל הבתים, למעט הפעוטון, המטפלים מנהלים שעת משפחה בה לכל ילד יש אפשרות לדבר על משפחתם בכדור הארץ. היקף קשרי האהבה למשפחתם ניכר, במקרים בהם ניתנה תשומת לב וחיבה מועטה, מעודדים את הילד להבין ולסלוח. אתם יכולים לקרוא לחלק משעת המשפחה תפילה.

כל הלימודים הם בהתאם לגיל ולהבנה. פיליפ יתחיל בכיתות עם ילדים בני גילו, והוא יכול להתקדם בלימודיו במהירות כרצונו ולבחור נושאים שמעניינים אותו.

יש צורות רבות של בידור בהתאם לגיל - משחקים, פסטיבלים של מוסיקה, סרטים, הצגות קומדיה ומגוון של משחקים בתוך ומחוץ לבית, וספורט כמו שחיה, טניס, רכיבה והחלקה. לעיתים קרובות הילדים המבוגרים יותר מלמדים את הצעירים וכן גם מלמדים אותם נימוסים ושאר מחוות נימוס, איך להתלבש, לנעול נעליים, לבנות דברים עם בלוקים, להעיף עפיפונים, לבנות דגמי ספינות ומטוסים, לקרוא להם סיפורים - זה מאוד דומה לאחים ואחיות בוגרים על כדור הארץ ! אבל תמיד נמצאים מפקחים שאומנו במיוחד המודעים לפעילויות של כל אחד, אז בבקשה אל תחשבו כי משאירים לילדים להחליט עבור עצמם מה נאות ומה אינו נאות!

כל אחד יכול לתקשר טלפתית, אולם הצעירים נהנים לדבר, ואיזו שמחה זאת לשמוע אותם צוחקים לגבי הצלילים של המילים בשפות השונות שלהם!

במבט קדימה, פיליפ יגדל בגובהו, ובידע שלו מהר יותר מאשר ילדים על כדור הארץ, וכשהוא יעשה זאת, בהדרגתיות הוא ייזכר בתקופות חיים אחרות של נשמתו המצטברת. אבל תמיד הוא יהיה רק פיליפ! הוא ייעשה הרבה יותר חכם ואינטליגנטי, יותר נבון ובעל מודעות רוחנית מאשר אם היה חי תקופת חיים ארוכה יותר על כדור הארץ, אולם אף פעם לא ישתנו קשרי אהבתו למשפחת כדור הארץ.

סבתא יקרה שלי, תודתי על הקלטת התיאור שלי לגבי החיים פה, כדי שמשפחת פיליפ יכולה בקלות לתאר אותו בנסיבות אותן הסברתי.

* * * * * * * * * * * * *

תודה, אמא.

24. עם מסר מרומם זה ואהבתנו ללא תנאי, אנו מברכים אתכם, לרגע זה, בברכת פרידה.

אהבה ושלום

סוזאן וורד Suzanne Ward

Email: suzy@matthewbooks.com
Website: The Matthew Books

Translation: Gili

[1] "אביב הערבי" לפי ויקיפדיה - גל המחאות בארצות ערב בשנים 2012-2010 (מכונה גם גל המחאות בעולם הערבי ואביב העמים הערבי, ובקיצור האביב הערבי על שם אביב העמים; בערבית: الربيع العربي, תעתיק: א-רביע אל-ערבי[2]) הוא שם שניתן לסדרה של התקוממויות, הפגנות, מעשי מחאה וימי זעם בהיקף חסר תקדים בעולם הערבי, שהחלו ב-18 בדצמבר 2010.

מהפכות ממשלתיות התרחשו בתוניסיה, במצרים, בתימן ובלוב. התקוממויות אזרחיות התרחשו בבחריין ובסוריה. הפגנות מחאה גדולות אחרות נערכו, באלג'יריה, בירדן, במרוקו, בעיראק ובעומאן. הפגנות מחאה בהיקף צנוע יותר התרחשו בג'יבוטי, בכווית, בלבנון, במאוריטניה, בערב הסעודית, בסודאן, בסומליה ובסהרה המערבית (הנמצאת תחת שליטת מרוקו ואינה מוכרת על ידי רוב מדינות העולם כמדינה עצמאית). – הוספת המתרגמת.[2] השמים לפי ויקיפדיה – המונח חל על קבוצת עמים הדוברים שפות שמיות – הכוללים עמים שהם מאוד מרוחקים זה מזה, כגון: היהודים, הערבים, המלטים והחבשיים. – הוספת המתרגמת.[3] אנטי-שמי לפי ויקיפדיה - המונח אַנְטִישֵׁמִיּוּת מציין שנאת יהודים. הפירוש המילולי של המונח הוא "נגד השֵמִיִים", דהיינו, שנאת כל בני הגזע השֵּׁמִי, אשר עמם נמנים, בין היתר, היהודים והערבים (שמיים הם צאצאיו של שם בן נח). בפועל, המושג אנטישמיות משמש לציון שנאת יהודים בלבד, והוא מעולם לא שימש לציון שנאה כלפי עמים שמיים אחרים – הוספת המתרגמת.


   

Translação: Gili Weizman


Channel: Suzanne Ward
Website:
The Matthew Books

Email: suzy@matthewbooks.com  


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/